V 1. lize jsme tentokrát na rezervu Opavy nestačili

27.11.2017 11:06 | Ne úplně v ideální sestavě bez Marka Sehnala a Martina Nábělka jsme v neděli vycestovali do Opavy na...

Ne úplně v ideální sestavě bez Marka Sehnala a Martina Nábělka jsme v neděli vycestovali do Opavy na utkání 1.ligy. Začátek nebyl úplně ideální a rychle jsme prohrávali 10:2. Oddychový čas však našemu družstvu pomohl a postupně jsme skóre vyrovnali, kdy v 15 min. jsme vedli 32:34. Od tohoto času byl zápas vyrovnaný až do konce 3. čtvrtiny a žádný s týmu si nevytvořil výraznější náskok. Bohužel v poslední čtvrtině se projevila únavu hráčů z družstva U19, kteří dopoledne odehráli těžké utkání s GBA Praha. Je škoda, že nám náš A team družstvo Olomoucka neuvolňuje všechny hráče a to i v době přestávky v KNBL. Určitě by se nám s těmito hráči dýchalo líp a naše pozice by byla lepší.

BK Opava - BCM Orli Prostějov   91:73  (25:18, 46:43, 66:63)

Srřelci BCM:  Páleník 21, Goga 16, Vašát 10, Váňa 8, Borovka 7, Hlobil 6, Klepač A. 3, Růžek 2, Klepač E., Maděra 0