Kadeti doma v okleštěné sestavě s 1 vítězstvím

13.02.2018 15:22 | O víkendu do Prostějova zavítala družstva Litoměřic a Liberce ...

BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice     71:66

V 15. kole jsme přivítali Litoměřice, které stejně jako my bojují se zraněnými a marodkou a přijeli v 7 hráčích. Začátek utkání nám nevyšel a hlavně kvůli nízké úspěšnosti střelby nám trvalo půlku 1. poločasu, kým jsme se dostali do tempa. V druhém poločase se nám začala dařit střelba a po 3. čtvrtině jsme vedli 52:44. Poslední část hry přinesla vyrovnaný souboj, a když se soupeř dostal do vedení 58:60, vypadalo to s námi nedobře. Závěr jsme zvládli lépe a připsali jsme si tak v tabulce důležité vítězství.

Body BCM: Šiška 24, Nosek 18, Strnad 11, Bálint 8, Trávníček a Nábělek po 4, Kratochvíl 2, Salaj, Marák

BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec      59:83

V neděli na nás čekal Liberec, který dorazil s 12 zdravými hráči. Chyběla nám energie a taky úspěšnost střelby v zápase. Absence 6 hráčů z našeho týmu se naplno projevila a hlavně kvůli úzké rotaci jsme nebyli schopni potrápit soupeře víc. I když jsme se celé utkání byli schopní dostávat do otevřených pozic, slabé procento střelby z dálky definitivně rozhodlo o našem neúspěchu.

Body BCM: Šiška 15, Trávníček 14, Nosek 11, Bálint 8, Salaj 6, Nábělek 3, Kratochvíl 2, Strnad, Marák