U13: Porážíme první tým tabulky SK UP BCM Olomouc!

19.02.2019 22:22 | Starší minižáci v sobotu sehráli domácí dvojutkání s dosud neporaženým lídrem soutěže...

BCM Orli Prostějov – SK UP BCM Olomouc 61:51 (13:9 23:27 50:39)

BCM Orli Prostějov – SK UP BCM Olomouc 78:55 (16:19 28:25 52:36)

Do prvního utkání jsme vstoupili výborně a ve 4. minutě hry jsme vedli 8:0. Poté hostující Olomouc srovnala krok a v poločase šla do vedení o 4 body. První utkání rozhodla třetí čtvrtina, kterou jsme vyhráli rozdílem 15 bodů a Olomouc tak poprvé v soutěži klopýtla.

Do druhého utkání jsme vstoupili o poznání hůře, kdy v šesté minutě byl výsledek 6:19 pro Olomouc. Po oddechovém čase jsme zlepšili hru na obranné polovině a úvodní čtvrtinu jsme prohráli rozdílem 3 bodů. Druhá čtvrtina se nám podařila daleko lépe a v poločasové přestávce svítil výsledek 28:25. V další části hry už jsme dominovali a i druhý domácí zápas jsme zvládli a porazili tak lídra soutěže podruhé.