V premiéře první ligy vítězně

23.09.2019 09:35 | V neděli podvečer jsme v úvodním zápasu 1.ligy mužů přivítali celek Brna...

V neděli jsme v prvním zápase 1. ligy mužů přivítali novovytvořený celek Brna. I kvůli množství faulů nám trvalo celou první čtvrtinu než jsme se dostali do tempa. Zlepšenou agresivní obranou se nám podařilo v poločase odskočit soupeři na rozdíl 9 bodů. V zápasu dostali prostor všichni hráči a i když soupeř koncovku duelu zdramatizoval, za stavu 84:83 trefil Nosek důležitou trojku a definitívně tak překlopil misku vah na naší stranu. Nejbližší víkend nás čeká náročnej program, když v pátek zajíždíme do Zlína na 1.ligu, sobotu pak odstartujeme EL U19 v Litoměřicích. Víkend zakončíme utkáním v Liberci.

Orli U23 - SA Komfort Brno  91:84 (46:37, 70:60)

Klepač E. 16, Sychra 14 + 12 d., Vašát 12, Jansa 11, Michalčík 9, Váňa 8, Pelikán 7, Bálint a Trávníček po 5, Nosek 4