Junioři se dvěma výhrami

30.09.2019 10:03 | Družstvo U19 vstoupilo o víkendu do Extraligy prvními zápasy na palubovkách soupeřů...

BK Slavoj Litoměřice - Orli U19

Trávníček 15, Bálint a Pelikán po 14, Uličný a Prokop 9, Rytíř 6, Svojanovský 5, Šiška a Nosek 4, Nábělek 3, Strnad

YDEA Kondor - Orli U19

Rytíř 17, Šiška 15, Pelikán a Trávníček po 13, Bálint 10, Nosek po 7, Svojanovský 5, Uličný 4, Nábělek a Prokop po 2, Strnad 0

Družstvo U19 vstoupilo o víkendu do Extraligy prvními zápasy na palubovkách soupeřů. Naplnili jsme předpoklady a přesvědčivě zvítězili v obou utkáních. V sobotu v Litoměřicích už první minuty naznačili vývoj zápasu. Dobrou obranou se nám podařilo začít utkání šňůrou 15:3. Ve zbytku utkání jsme postupně vedení navyšovali a nakonec vyhráli 83:52. V neděli se čekalo těžší utkání a i když nám vyšel začátek, soupeř se umnou hrou držel až do půlky druhé čtvrtiny na dostřel. Zlepšenou obranou, rychlým protiútokem a sekvencí 13:0 se nám podařilo do konce poločasu vybudovat 20-ti bodové vedení. Ve druhé půli jsme pokračovali v rychlé hře a agresivním pojetí čeho výsledkem bylo vítězství 88:70.

Nejbližší dvojkolo přivítáme celky Písku a GBA, přijďte nás podpořit.