U11 bez NF…

04.02.2020 00:10 | V úterý a ve středu nás čekal zápas proti Olomouci v kvalifikace o NF v kategorii U11...

V úterý a ve středu nás čekal zápas proti Olomouci v kvalifikace o NF v kategorii U11. Kluci k zápasu nastoupili velice zodpovědně a připraveně. Už od začátku utkání byla vidět snaha obou týmů uspět. Po nervózním nástupu jsme se v druhé čtvrtině otřepali a do druhé poloviny zápasu si nesli 3 bodový náskok. Ten jsme si udrželi i ve 3.čtvrtině a vedli o 2 body před závěrečnou periodou. Opět vyrovanou čtvrtinu rozhodla naše nedůslednost při zakončení a také chvilková neschopnost si na hřišti vyhovět a pomoct. Z 1.zápasu si odnášíme prohru o 7 bodů. Nic ovšem není ztraceno a o všem se rozhodne ve středu v Prostějově.

Ve středu jsme opět k zápasu nastoupili velice soustředěně, naše vlastní chyby nás ovšem stály těžké ztráty, které soupeř trestal. V poločase prohráváme o 5 bodů. Ve 3.čtvrtině ovšem opět dokážeme zapnout, semknout se a odskočit soupeři na rozdíl 3 bodů před poslední čtvrtinou. V poslední části už to byl spíš boj než basketbal. Na hráčích byla vidět ohromná snaha urvat výsledek na naši stranu, ovšem pár vymyšlených střel nás stálo vedení a soupeř už si poté svůj náskok pohlídal. Je třeba poděkovat jak našim rodičům, tak rodičům z Olomouce, jakou atmosféru dokázali klukům během tohoto dvojutkání připravit. Utkání nám ukázalo plno nedostatků, co se spolupráce týče. Nezbývá nám než pořádně trénovat a chystat síly na příští sezónu.

BCM Olomouc – BCM Orli Prostějov 59:52 (12:9,23:26.41:43)

BCM Orli Prostějov – BCM Olomouc 40:43 (12:20,25:30,37:34)