U17: Kadeti neúspěšní na výjezdě Nymburk, Praha

18.02.2020 08:28 | Naši kadeti během uplynulého víkendu odehráli dva zápasy v Nymburku a Praze...

Naši kadeti během uplynulého víkendu odehráli dva zápasy v Nymburku a Praze. Stále bez zraněných hráčů jme v sobotu odehrali zápasy proti BA Nymburk a v neděli proti Sokolu Pražskému, které měli rozdílný průběh.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a do 2 minuty zápasu jsme vyhrávali 0 - 7, po tomto dobrém úseku jsme alenekoncentrovanou obranou dovolili soupeři lehce skórovat a soupeř tak pohodlně v 5 útocích za sebou skóroval. Od tohoto momentu naše, útočná aktivita, resp. úspešnost byla průměrnou. Pokračovalo to 2. čtvrtinou, v které jsme dokázali dát pouze 7 bodů. Tento herní výkon trval i během 3. čtvrtiny. Malá změna nastala ve 4. čtvrtině ale to už soupeř pohodlně dotáhl zápas do vítězného konce.

BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 76:47 (17:14 36:21 52:32)

Dohnal 14, Müller 11, Šanda 8, Nádeníček 7, Toul 5, Komárek 2

Tento zápas co se týká herního projevu a útočné aktivity byl zlepšením oproti předchozímu zápasu. Do 3. čtvrtiny jsme nastupovali za stavu 47:33. Naší snahou bylo náskok soupeře stáhnout, co se nám i díky dobré obraně a nasazení podařilo a dotáhli jsme se na soupeře (-3). Po tomto úseku a pozdějším střídání jsme už náš výkon nedokázali zopakovat a i navzdory snaze zabojovat v poslední čtvrtině, která skončila 28:28 se nám zápas nepodařilo otočit.

Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 96:78 (26:19, 47:33, 68:50)

Müller 19 (10 doskoků), Nádeníček 16, Dohnal 15 (10 doskoků) Toul 11, Šruc 6, Šanda 3, Navrátil a Mlčoch po 2