U15: V Olomouci vítězně

24.02.2020 19:46 | O víkendu jsme sehráli pouze jedno utkání a to v neděli proti nedaleké Olomouci...

O víkendu jsme sehráli pouze jedno utkání a to v neděli proti nedaleké Olomouci. S konečně uzdraveným Szcotkou a Máselníkem, ale bez nemocného Sabola, Tocháčka a zraněného Vitáska jsme vstoupili do utkání o trochu lépe než soupeř a po 10 minutách jsme vedli rozdílem 4 bodů. V druhé čtvrtině jsme už vedli 43:27 a nejspíš jsme si mysleli, že už je po zápase a přestali jsme úplně bránit. Olomouc se chytla a dokonce šla v poločase do vedení o 2 body. Třetí čtvrtina byla plně v naší režii, kterou jsme vyhráli 25:11 a do poslední části jsme vstupovali za stavu 67:55. Zaváhání jsme nepřipustili a utkáni jsme dovedli do vítězného konce. Opět jsme se tak potýkali s udržením koncentrace.

SK UP Olomouc – BCM Orli Prostějov 76:92 (23:27,44:42,55:67) Ševčík 37b, Bálint 16b, Máselník 15b, Žvátora 10b, Szcotka 9b a Kratochvíl 5b.