Družstvo U17 doma s jednou výhrou

28.11.2016 07:56 | O víkendu jsme přivítali v extralize U17 obě družstva z Ostravy

V sobotním utkání jsme nezačali dobře a v prvním poločasu jsme se na hřišti jenom hledali. Do 3. čtvrtiny jsme ale vstoupili velice koncentrovaně a dobrou obranou společně s mnoha lehkými koši dokázali soupeři odskočit až na 20 bodový rozdíl. Na hřišti se postupně vystřídali všichni hráči a zaknihovali jsme tak první vítězství na domácí palubovce.

BCM Orli Prostějov - BK NH Ostrava          85 : 71 (40:36)

Borovka 24 (18 doskoků), Pelikán 23 (11 doskoků), Michalčík 12, Křúmal 9, Nosek 7, Bálint 4, Hájek, Müller a Brothánek po 2

TH 10 / 26 , Za 3 body 3 / 16

Po dobrém výkonu jsme šli do nedělného utkání nabuzení a odhodlaní poprat se o dobrý výsledek a zaknihovat druhou domácí výhru. Po dobrém začátku se začalo družstvo Snakes pořád více prosazovat na naší půli. Za stavu 19:30 jsme se zlepšenou obranou a rychlým pohybem míče dotáhli na 30:34, kdy jsme však nedokázali proměnit z dobré pozice rychlý protiútok, soupeř nás okamžitě trestal a do šatní se šlo za stavu 30:40. V druhém poločasu se obraz hry už nezměnil, měli jsme problém prosadit se v útoku a po slibném začátku utkání jsme se už nedokázali vzchopit a obrátit zápas v náš prospěch.

BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava          52 : 80 (30:40)