Úspěšný víkend pro U19!

13.02.2017 09:52 | Po povinném sobotním vítězství s posledním týmem soutěže Vysočinou jsme v neděli sehráli důležité utkání s tabulkovým sousedem BŠM Brno...

Po povinném sobotním vítězství s posledním týmem soutěže BC Vysočinou jsme v neděli sehráli důležité utkání s tabulkovým sousedem BŠM Brno. Utkání bylo od začátku dle očekávání hodně vyrovnané a do poločasu se oba týmy střídali ve vedení. Do šaten jsme šli s mírným náskokem 6 bodů. Druhý poločas byl už většinu času v naši režii, přičemž jsme si vytvořili až 19 bodové vedení. Škoda jenom naší hluché 3 minutovky, kdy se soupeř opět dostal na dostřel, ale samotný závěr utkání jsme si už pohlídali hlavně díky výborně hrajícímu Martinovi Nabělkovi.

BC Vysočina - BCM Orli PV    48 : 104

Střelci BCM Orli:  Szabo 32, Růžek 16, Nábělek 14, Váňa 11, Borovka 8, Maděr, Francírek a Bartošík 6, Jenčík 4, Sychra 2, Střítezský 0

BŠM Brno - BCM Orli PV       75 : 87

Střelci BCM Orli:   Nábělek 25, Váňa 22, Szabo 20, Maděra 8, Růžek 6, Bartošík 4, Borovka 2, Střítezský, Francírek a Sychra 0