Podpořeno Nadací ČEZ

Gymnázium se sportovní přípravou

HotNews:

V derby s Basketbal Olomouc jsme tahali za kratší konec

16.10.2017 10:30 | V utkání 4. kola 1. ligy jsme vyjeli do nedaleké Olomouce v okleštěné sestavě, kdy do zápasu nemohli zasáhnout...

V utkání 4. kola 1. ligy jsme vyjeli do nedaleké Olomouce v okleštěné sestavě, kdy do zápasu nemohli zasáhnout Nábělek, Váňa ani Sehnal. Utkání i navzdory těmto skutečnostem bylo v prvním poločase vyrovnané. Začátek druhého poločasu však patřil domácímu týmu, který odskočil až na rozdíl 18 bodů. Naši mladíci však utkání nezabalili a 7 sekund před koncem utkání měli střelu která by v případě propadnutí obroučkou znamenala vyrovnání. Bohužel se tak nestalo a z Olomouce jsme si odvezli porážku. Kluci si však za předveděný výkon zaslouží pochvalu.

Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov   89:84 (20:20, 43:39, 73:59)

Střelci BCM:  Borovka 20, Szabo 12 (12 doskoků), Klepač A. a Klepač E. 9, Goga 7(6 asistencí), Vašát, Páleník a Hlobil 6, Michalčík 5, Růžek 4, Maďera 0