U14: V Pardubicích jsme na výhru nedosáhli

24.02.2020 19:42 | V pátek jsme dohrávali zápas v Pardubicích...

V pátek jsme dohrávali zápas v Pardubicích. Domácí celek, který má pouze jednu prohru, byl jasný favorit. Utkání jsme začali koncentrovaně pouze 5 minut, kdy byl stav vyrovnaný. Druhá pětiminutovka byla v jasné režii Pardubic, díky našemu špatnému řešení na útočné polovině a to nahrávalo Pardubicím, kteří získávali míče a chodili sami na koš. Úvodní čtvrtinu jsme tak prohráli 28:10. Druhá čtvrtina byla z naší strany výborná, zaslouženě jsme ji vyhráli 26:15 a vrátili jsme se zpět do utkání. Zbylých 20 minut bylo prakticky vyrovnaných, ale Pardubice hlavně díky první čtvrtině zvítězily rozdílem 11 bodů. Nutno podotkonout, že zápas byl velmi ,,koukatelný", chybělo málo a mohli jsme překvapit velkého favorita EL.

BK Pardubice – BCM Orli Prostějov 90:79 (28:10,43:36,68:58) Ševčík 42b, Přecechtěl 9b, Bálint 8b, Frňka a Němec L. 5b, Macourek a Kratochvíl 4b, Ulman 2b.