1. liga s bilancí 1/1

17.03.2022 10:47 | 2 zápasy během týdne čekaly na družstvo 1. ligy

1. liga: Bilance 1/1
Během týdne nás čekaly 2 utkání 1. ligy. Nejprve jsme v pondělí na domácí palubovce přivítali tým GBA Sojky Pelhřimov. Ten do Prostějova přicestoval oslaben, nicméně i na naší straně jsme se potýkali s výpadkem pivotů. Celý zápas se nesl ve velmi energickém duchu a basketbalových momentů bylo k vidění mnoho. Na konci 3. čtvrtiny jsme si udržovali náskok 9 bodů. V poslední čtvrtině jsme soupeře nechali dotáhnout na rozdíl jediného bodu, poslední slovo zápasu měl ale Erik Klepač, který střelou za 3 body 17 sekund před koncem zajistil výhru našemu týmu.
V pátek jsme se vydali za soupeřem do Prahy, kde nás čekal Vyšehrad. Vstup do zápasu byl z naší strany velice ospalý a na tabuli tak svítilo skóre 25:11 pro domácí. Do poločasu jsme se vrátili zpět do zápasu a vyrovnaný průběh zůstal až do konce. V koncovce byli šťastnější domácí a po úspěšné střele Večeři 7 sekund před koncem si domácí zajistili výhru o 1 bod.

Další zápas družstvo 1. ligy čeká v pátek, kdy na domácí palubovce od 19:00 přivítáme tým z Plzně. UTKÁNÍ SE NETRADIČNĚ ODEHRAJE NA HALE NÁRODNÍHO SPORTOVNÍHO CENTRA (Za Velodromem 7, Prostějov)

BCM Orli Prostějov - GBA Sojky Pelhřimov - 72:67