U17 si připisují 8. výhru v sezóně

28.11.2022 21:21 | Kluci U17 si v sobotu na domácí palubovce poradili s NH Ostrava "B"

Kadeti U17 si připisují 8. výhru za sebou
Víkend na který jsme se velice těšili. Měl být ve znamení souboje o 1. místo v naší skupině proti Frýdku Místku a také sobotní nápravě proti Ostravě, kde jsme nepředvedli nejlepší výkon. Nedělní utkání bylo bohužel z důvodu nemoci soupeře odloženo, sobotní utkání se odehrálo. I NH ale potkaly zdravotní trable a večer před zápasem jsme věděli, že přijedou kluci, pro které to bude křest ohněm. V první řadě velice děkujeme NH, že jsme zápas nemuseli překládat a dali jsme prostor novým klukům se ukázat. Utkání se nám v 1. poločase nevedlo podle představ, kdy jsme se brzy dostali do velké rotace a žádný hráč na hřišti nedokázal hrát s vysokou intenzitou za krátký čas na hřišti. Ve 3. čtvrtině, kterou jsme vyhráli 33:4, jsme se dostali do tempa, kdy prim hráli hráči, kteří v sezóně zatím nedostali tolik prostoru. I ti ovšem podali dobrý výkon se skvělými momenty hlavně na obranné polovině. Pochvala za dobrý kolektivní výkon putuje ke všem hráčům!

BCM Orli Prostějov - BK NH Ostrava "B" - 100:46
- body: Prokop 24, Macourek 22, Stoklas 9, Kapec, Frňka, Žitňanský a Kadlík 7, Čechmánek 6, Růžička 4, Zapletal 3, Petřivalský a Difko 2