Matyáš Müller

Filip Strážnický

Jakub Rytíř

Ondřej Komárek

19.10.2023 00:47 | Na skvělé vystoupení proti Olomouci nedokázali v šestém kole 1. ligy navázat basketbalisté Prostějova. Proti Novému Jičínu odehráli minulý pátek v dalším duelu skupiny „Východ“ povedené pasáže, přesto prohráli vysoko 76:98, když nezvládli poslední čtyři minuty utkání. Orlům výrazně chyběl pod košem jediný klasický pivot Radim Havel, Matyáš Müller a zraněný bojovník Lukáš Jenčík. Kvůli zranění kotníku odehrál jen necelých osmdesát vteřin Jakub Schneider.
VÍCE

11.10.2023 22:36 | Nejlepším možným způsobem ukončili basketbalisté Prostějova čekání na první vítězství v nové prvoligové sezóně. V Čajkaréně v úvodním hanáckém derby soutěžního ročníku deklasovali domácí Basketbal Olomouc 116:78, když rozhodli už do pauzy, v níž vedli o propastných třicet bodů.
VÍCE

04.10.2023 15:24 | Tři čtvrtiny drželi basketbalisté Prostějova naději na vítězství v utkání 3. kola východní skupiny 1. ligy. Jejich soupeřem byl uplynulou sobotu Hradec Králové, který ještě v minulé sezóně hrál Kooperativa NBL. Orli padli až v závěrečné části. Prohráli 63:83, když poslední čtvrtinu hosté vyhráli o čtrnáct bodů.
VÍCE

20.09.2023 23:20 | Naše družstvo 1. ligy mužů nastoupilo do prvního zápasu této sezóny s chutí zabojovat o každý míč.