Junioři si připsali 2 povinná vítězství

15.01.2020 09:46 | O víkendu jsme odehráli v EL U19 své první zápasy v novém roce...

BCM ORLI U19 - YDEA KONDOR 82:62 (21:13, 41:30, 65:44)

BCM ORLI U19 - Slavoj BK Litoměřice 94:52 (18:11, 48:27, 70:36)

O víkendu jsme odehráli v EL U19 své první zápasy v novém roce. V sobotu se na naší palubovce představil Liberec. Úvodní minuty jsme nezachytili a na začátku utkání prohrávali 4:11. Pak ale zejména zlepšenou obranou a rychlou hrou směrem dopředu začal náš team přebírat iniciativu, úsekem 15:0 se dostal do vedení, které kontroloval v průběhu celého zápasu. Všichni hráči zasáhli do zápasu, který se ale odehrál spíš v pomalejším tempu než by jsme si představovali. Hlavně 20 ztrát svědčí o mnoha nepřesnostech na útočné polovině. Navzdory tomu jsme potvrdili roli favorita a vyhráli 82:62.

Nedělní program nám přinesl do cesty soupeře z Litoměřic, který přicestoval v okleštěné sestavě v 7 lidech. Zápas se nesl v podobném duchu jak v sobotu, postupně se nám dařilo navyšovat vedení v průběhu celého utkání, do hry zasáhli všichni hráči a rovnoměrně si rozložili minuty.

Po povinných vítězstvích cestujeme v nejbližším kole na palubovku soupeřů z vrchních pater tabulky do Písku a Jindřichova Hradce (GBA).