U15 si připisují domácí výhru proti Opavě

22.11.2022 20:13 | V neděli dopoledne se kategorie U15 utkala s Opavou. Utkání pro nás dopadlo vítězně a všechny body zůstávají doma

U15: Orli porazili Opavu
Starší žáci, kteří prohráli předešlé utkání o 3 body v Olomouci, kde jsme se nedostali do naší hry a byli jsme svázáni nervozitou, jsme v nedělním utkání přivítali Opavu.
Do utkání jsme šli s tím, že nemáme co ztratit a chceme hrát uvolněně. Bohužel v úvodních minutách jsme okamžitě měli problémy s fauly a začínal se napodobovat výsledkový scénář z předešlých zápasů. V poločase jsme ztráceli na soupeře 7 bodů. Přestávka nám pomohla se uklidnit a v druhé části jsme konečně začali předvádět hru, kterou praktikujeme na tréninku. Kvalitní obrana a rychlý protiútok z kterých jsme dávali body nás uklidnil. Opavě jsme dovolili za druhý poločas dát pouze 18 bodů a po dlouhé době jsme si vychutnali pocit vítězství.
BCM Orli Prostějov – BK Opava 78:58