Souboj o 1. místo vyzněl lépe pro Frýdek

17.12.2022 18:46 | V oslabené sestavě jsme se vydali bojovat proti Frýdku Místku. Srdnatý výkon na výhru nestačil, nicméně se nemáme za co stydět

Souboj o 1. místo ve prospěch Frýdku
Bez 5 hráčů (Kratochvil, Kapec, Frňka, Difko, Růžička), kteří patří do stabilní sestavy, jsme se vydali bojovat proti týmu, který nám uštědřil do včerejška jedinou porážku v sezóně. Celé utkání se neslo v kvalitním basketbalovém duchu, kdy jsme si během 1. poločasu vypracovali mírné vedení, které se nám povedlo ve 3. čtvrtině ztratit a do závěrečné fáze jsme šli za stavu 64:64. V koncovce tým Frýdku ukázal zkušenost a lepším rozhodnutím strhnul zápas na svou stranu.
Klukům dlužím obrovský kredit za nasazení, vášeň a touhu získat další vítězství. Všichni jsme celých 40 minut tahali za 1 provaz. Nezbývá nám než si dobře odpočinout, doléčit zranění a zvládnout s chutí poslední zápasy 1. části.