Kluci U12 si doma poradili s Olomoucí

24.01.2023 16:46 | Velmi hezký basketbal se v sobotu dopoledne odehrával na ZŠ Dr. Horáka, kde kluci U12 změřili síly s nedalekou Olomoucí

U12 si připisují 2 výhry proti Olomouci!
Přijelo k nám BCM Olomouc. Tým, který nás v Olomouci porazil v prvním zápase o propastných 28 bodů a ve druhém po našem zlepšeném výkonu o 4 body. Všechny další zápasy v naší skupině OP vyhrál a vedl tedy naši tabulku o dva body před námi. Na dnešní dvojutkání jsme se připravovali svědomitě. Treninková docházka byla velmi dobrá. Pro zpestření jsme si zajeli poměřit síly s brněnskými Tygry, kde jsme se naladili na vyšší level hry a s chutí se vrhli na Olomouc. V prvním zápase se nám výborně povedl první poločas. Soupeři jsme povolili jen 18 bodů. Druhý poločas soupeř zabral a my se začali bát o výsledek. Nakonec jsme to ubojovali a zvítězili rozdílem 5 bodů. Výsledek 51-46 Druhý zápas jsme na soupeře vlétli jako skuteční Orli. První čtvrtina 17-5, druhá 25-11. a tím bylo zaděláno na velmi dobrý výsledek. Ve druhém poločase se kluci neskutečně rvali o každý balon a nenechali soupeři nic zadarmo. Donutili ho k chybám a z těch pramenily naše úspěšně zakončené útoky. Výsledek 76-41 ,rozdíl 35 bodů. Kluci zaslouží obrovský, opravdu obrovský kredit za bojovnost. Olomouc byla asi basketbalově lepší, možná mají basketbalově lepší typy hráčů, ale u nás se probudila horda bojovníků a zaslouženě vyhrála. Velký dík fanouškům za to jak kluky hnali za vítězstvím