Kadeti U17 nezačali finálovou skupinu nejlépe

25.01.2023 11:34 | Nevydařený sobotní zápas za sebou mají kadeti U17, který nestačili na Frýdek - Místek.

Kadeti U17 nezačali finálovou skupinu nejlépe.

S vidinou 10 kvalitních zápasů jsme vstupovali do skupiny o postup do kvalifikace o extraligu, kdy jsme v sobotu večer zajížděli do Frýdku Místku, který nás. v této sezóně již 2x porazil.
Hned od začátku zápasu bylo jasné, kdo je na hřišti lepším týmem. Neochota pracovat na míči, místy až alibistické schovávání se a přenechání žezla jiným, jinak se první poločas popsat nedá, kdy jsme za 20 minut hry ztráceli propastných 29 bodů. Nejlepší sezónní výkon jsme podali ve 3. čtvrtině, kdy jsme se dokázali dostat zpět na rozdíl 12 bodů, na nic lepšího jsme se ale nezmohli. Ve 4. čtvrtině na nás soupeř nastoupil opět s velkou chutí a dokázal si vzít 31 bodové vedení zpět.
Neomluvitelné 3 čtvrtiny zápasu nás musí opět posunout do další práce.

Nejčernější věcí je ale zranění Honzy Macourka, který ze zápasu odstoupil již po 6 minutách. Jeho zranění si vyžádá dlouhou basketbalovou absenci.

Basketpoint Frýdek - Místek - BCM Orli Prostějov - 87:56
- body: Prokop 17, Čechmánek 8, Žitňanský a Kapec 7, Kratochvil a Difko 5, Zapletal 3, Macourek a Frňka 2