U12 si připisuje další 2 výhry

15.02.2023 14:36 | Kluci si na domácí palubovce 2x vysoko poradili s Mohelnicí

V sobotu dopoledne nás čekaly další dva zápasy OP U 12 a to domácí zápasy proti týmu z Mohelnice.Věděli jsme kdo přijede a víceméně jak to bude vypadat. Vždyť zápasy v Mohelnici skončily na podzim rozdílem 197 bodů. Dnes až na dva hráče v kompletní sestavě jsme v pohodě dokráčeli pro povinné výhry i přes skutečnost, že tým Mohelnice se opravdu od podzimu hodně zlepšil. Má v týmu opravdu zajímavé hráče. První zápas 115-52 a druhý 108-29. Takže vlastně pohodové sobotní dopoledne. Kluci se proběhli, zastříleli si a vysoko vyhráli.

Ale!!!!!

S Pavlem jsme se dohodli, že dnes dostanou větší příležitost hráči, kteří většinou střídají .Chtěli jsme vidět jak se kluci poperou se situací, kdy si budou muset uhrát své minuty sami. Slabší soupeř tomu nahrával. Věděli jsme že to nebudou mít lehké, nečekali jsme že nastřílí 30 bodů za čtvrtinu. Chtěli jsme vidět nasazení, bojovnost především v obraně. Bohužel až na jednu výjimku s pár světlými okamžiky toto nepřišlo. Záměr vůbec nevyšel a kluci prohráli svoji čtvrtinu 7-30.To bylo důvodem vysokého čísla obdržených bodů v prvním zápase. Pro zajímavost ,poslední čtvrtina skončila naší výhrou v poměru 47-2.Druhý zápas už jsme to trošku změnili. Zápasy ukázaly že bez poctivého a pravidelného treninku to prostě nejde. Pokud chybí individuální dovednosti hráče tak zákonitě chybí sebevědomí. Pokud chybí chuť se rvát v obraně, nepřichází šance v útoku. Pokud mi nevadí že prohrávám a neudělám nic abych to změnil, neskočím po míči na palubovku, nezaberu když mi můj hráč utíká, nevstanu rychle pokud upadnu abych pomohl týmu tak nikdy nebudu platný hráč a rozdíly se budou neustále zvyšovat. Zvyšovat se budou také nároky na hráče. Takže v pondělí na treninku v plném počtu a jdeme makat